Platba a doručení

Druhy dopravy

Osobní odběr

Objednávku je možné vyzvednout si osobně za předpokladu, že bude dohodnuto předem na telefonním čísle +420 721 816 498, kdy dojde k upřesnění místa a času odběru, případně vás budeme informovat e-mailem na vámi zadané adrese při objednávce.

Přeprava k zákazníkovi (pošta, kurýrní služby, rozvážková služba)

Zboží je doručováno Českou poštou případně dalšími smluvními přepravci.

Dopravné resp. poštovné po České republice, pokud nebude uvedeno jinak, je

  • 100 Kč vč. DPH v případě přepravou Českou poštou – doporučený balíček, obchodní balíček atp.
  • v případě opakovaného zaslání již jednou zaslané objednávky, která zústala objednatelem (zákazníkem) nevyzvednuta, činí 100,- vč. DPH.

Pokud nebude objednávající zastižen, obdrží do schránky oznámení o doručení zásilky. Zásilku si může vyzvednout na své obvyklé poště nebo může přepravce požádat o opětovné doručení.

POZOR! Pokud je balík viditelně poškozen nebo je-li porušena ochranná páska, uplatněte reklamaci přímo u přepravce. Za škody vzniklé při přepravě nenese dodavatel odpovědnost.

Zásilka je obvykle doručena do dvou dnů od odeslání. O odeslání může být zákazník informován e-mailem nebo SMS.

Způsoby úhrady

Veškeré způsoby úhrady, lze vybrat před výběrem dopravy. Všechny způsoby platby jsou zahrnuty v ceně dopravy.

  • předplatba – při výběru této možnosti obdržíte mailem informace se všemi údaji k platbě. Zboží budeme expedovat po obdržení platby na bankovní účet
  • osobní odběr – platí v hotovosti při osobním odběru.

Daňový doklad (faktura) je zasílán společně se zásilkou případně e-mailem. Opětovné zaslání dokladu nebo jeho kopie samostatně poštou nebo kurýrem je zpoplatněno manipulačním poplatkem 50 kč.